אודות

מי אני?

הי כולם, שמי שולי עמבר ואני מטפלת ברפואה הוליסטית מזה כ- 25 שנה בהפסקות.

במשך הזמן הזה למדתי והשתלמתי במבחר גדול של ידע וטכניקות, בנסיון להבין איך גוף האדם עובד, ולראות איך אפשר לעזור לאנשים שמתמודדים עם מגוון של בעיות כאשר לכל אחד יש את הגוף שלו, הלחצים האישיים שלו והבעיות האישיות שלו, ואין – אף אדם לא דומה לאחר גם אם הסימפטומים נראים דומים. כל זאת בגלל ההשפעות שיש לנפש ולרוח על הגוף הפיזי, ההשפעות של הדפוסים והאמונות שלנו על התת מודע שלנו אשר יוצרות מחלות אוטואימוניות שמשפיעות בדרכן לא רק על הנפש אלא גם על הגוף הפיזי.

 

אני אישית באה מעולם של חומר, של עשיה. בעברי עסקתי בציור ובאמנות, עיצבתי ויצרתי תכשיטים ודברים נוספים, הייתי מנהלת מח' קוסמטיקה ברשת פארם מוכרת והכל נראה מושלם וטוב עד שקרה "טוויסט בעלילה".  אמא שלי נכנסה לניתוח ואיך אומרים " הניתוח הצליח – החולה מת" (תרתי משמע). במשך ההתמודדות שלנו (שלי ושל אחי עם המצב), התודעה שלי השתנתה. משהו קרה (עד היום אני לא יודעת מה בדיוק ואיך) ואני נחשפתי לכוחות ריפוי אחרים ושונים שעד אז לא ידעתי על קיומם אבל נוכחתי לתדהמתי שהם מסייעים ועוזרים לאנשים באמצעותי. נפתחה בי היכולת "לראות לעומק" את גופו ונפשו של האדם שמגיע לטיפול, לאבחן את קשייו וכאביו ולדעת איך ובמה ניתן לעזור לו וכל זאת מתוך ראיה פנימית בלבד.

מכאן החל המסע שלי לחקירה בניסיון להבין מהם הכוחות האלה ואיך אפשר להסתייע בהם בדרך מושכלת.

המסע הזה החל בשנת 1994 ונמשך עד לעצם היום הזה.

למדתי הרבה לבד, קראתי הרבה לבד, למדתי במכללות שונות, השתתפתי בקורסים שונים, צברתי ידע וטכניקות רבים ומגוונים מתורות שונות ומגוונות. החל באנטומיה, פיזיולוגיה פתולוגיה, וכלה ברפואה עתיקה מן המזרח כמו רפלקסולוגיה, דיקור ואיורוודה.

ועם כל זאת, לכל אורך הדרך, חיפשתי את "הצעד הבא" שייתן מענה לצרכים המיוחדים לכל מטופל ובהתאם לבעיות השונות.

אני מאמינה שטיפול צריך להקיף את כל המכלול של האדם שעומד מולי וצריך להקיף את כל כל התחומים שנוגעים לחייו ובסופו של דבר לתת מענה גם לצרכים שלא בוטאו בקול מכל מיני סיבות (מטופל שכח לציין, לא חשב שזה רלוונטי, ועוד…).

ההבנה לגבי דרך הטיפול  הגיעה, שבאמצעות שילוב של כל הידע וכל הטכניקות שעומדים לרשותי, במסגרת אותו טיפול, וזה מתחיל מבחירת הטיפול ההולם את הבעיה ואת אופיו של המטופל, השילוב של דיקור לפתיחת חסימות, עיסוי שיקומי תוך שימוש בשמנים צמחיים ושמנים אתריים, המלצות תזונה בהתאם לבדיקות הדם הנדרשות מאת המטופל, שימוש במשחות מיוחדות עשויות מצמחי מרפא ושמנים מיוחדים, המלצות על תוספי תזונה, שימוש ברפואת תדרים כדי לבנות תאים בריאים יותר וטכניקות נוספות (עליהן אפשר לקרוא באתר), ניתן יהיה לתת מענה טוב יותר, מבריא יותר ונכון יותר למטופל.

כיום, אני שמחה להשתמש בכל הידע והנסיון האלה לטובת המטופלים שלי וגולת הכותרת מבחינתי היא כאשר המטופל מדווח שאינו סובל יותר וכי השינוי שעשה בדרך חייו ומודעותו לבריאות גופו ורוחו השתלמו עבורו והוא ממשיך בהם.

החזון שלי הוא קהילה בריאה ושמחה, חיים טובים ללא כאבי ובמידת האפשר, גם ללא תרופות.

למען המטופלים, ולמען האורחים המבקרים באתר, הוספתי פרק ובו מתכונים שונים (קלים להכנה וטעימים מאוד) שתוכלו להכין בקלות וליהנות מבריאות טובה ושמחה באמצעותם.

דילוג לתוכן