רפואת תדרים

רפואת תדרים מבוססת על תיאוריות ומחקרים מתחומי הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית ותיאורית המיתרים. בבסיס שיטה זו מונחת ההנחה שהעולם סביבנו מורכב מרשתות תדרים ומיתרים קוונטיים שמחוברים בינם לבין עצמם בבניות ייחודיות. כאשר תבנית ניתנת למדידה היא נקראת תדר.

דוגמאות לשדות אלקטרומגנטיים בסביבתנו הם הטלפונים הסלולריים, גלי רדיו, מכשירי מיקרוגל, מכשירי דימות (אולטרסאונד, MRI , CT )ועוד.

הגוף הפיזי של כל אחד מאיתנו מורכב מטריליוני תאים אשר כל אחד מהם משדר תדר מסויים בהתאם לתפקידו באיבר שבו הוא נמצא בגוף. אבל הגוף הפיזי הוא לא רק ביולוגי. הוא גם מחולל חשמלי ולכן אנו קולטים ופולטים תדרים.

לתדרים עצמם יש השפעה על טווח רחב מאוד של תחומים והם כוללים לא רק איברים אלא גם מחלות שונות.

זיהוי הבעיה ומתן התדר הנכון, מאפשרים ריפוי ברמה החשמלית והאנרגטית של התא.

מהו הטיפול

בטכניקת הטיפול הזו נעשה שימוש בזרמים חשמליים עדינים (אלקטרו מגנטיים), המותאמים לגוף האדם והם ברי השפעה על אברי הגוף השונים ומערכותיו. שיטת טיפול זו התפתחה בעיקר באירופה, (גרמניה ושוויץ במיוחד) ונקראת ביו-רזוננס- תהודה ביולוגית (המילה resonance מקורה בשפה הלטינית ומשמעותה 'לענות').

הכוח האלקטרומגנטי הוא הכוח שנוצר מסביב לכל זרם חשמלי. שידורו בפעימות ובמקצבים שונים אל הגוף נקרא 'טיפול בגלים מגנטיים', או 'טיפול בתדרים'. אורך הגלים עצמם הינו אורך גל המותאם לגוף האדם (בניגוד לגלים אלקטרו מגנטיים אחרים הנמצאים בשימוש כגון מכשירים סלולריים, מיקרוגל, וכד'). הגלים המגנטיים מעודדים את הגוף לחזור ולפעול במחזורים הטבעיים שלו על ידי מנגנון תהודה (תהודה היא חוק פיסיקלי, ודוגמא חיה שלו היא כשאנחנו נכנסים לחנות עם כלי-נגינה. כשננגן תו בכלי אחד, כל הכלים שמכוונים לאותו תו, ינגנו גם הם). באותו אופן, מגיב הגוף לגל מגנטי בתדר מסוים. התדר מייצג מחזור פיסיולוגי בגוף, והגוף עונה לתדר בתגובה חשמלית פיסיולוגית זהה המתרחשת בגוף.

התגובה החשמלית הינה למעשה גירוי עדין ו'אלגנטי' ביותר שאינו מורגש על ידי המטופלים. הטיפול עצמו נעשה באמצעות אלקטרודות שמונחות על איזורים שונים בגוף, והמטפל, לאחר אבחון של הבעיה, בוחר את קצב הפעימה המתאים שהוא התדר המדויק, ו'משדר' אותו לאיבר הזקוק לטיפול. בדרך זו הגוף מקבל את הכח הנדרש עבורו להבראה ולחזרה לתפקוד תקין ומלא כבעבר.

איך זה מתבצע

הגוף שלנו בנוי כמו מקלט רדיו. יש בו תחנות שידור שונות שלכל אחת מהן יש אורך גל שונה. כל תחנה מורכבת מ"אוסף" של בטריות, שנותנות לה את האפשרות לפעול ולשדר.

למשל, קבוצת התאים שמהווה את הלב משדרת על תדר (אורך גל) מיוחד לה שנקרא "תדר הלב". קבוצת התאים שמהווה את הכבד משדרת גם היא על תדר מיוחד שמתאים לכבד. וכן הלאה לכל הגוף.

לכל "הבטריות הקטנות" שמרכיבות את האיבר שאליו הן שייכות ואשר אותו הן מפעילות יש קוטביות של + (פלוס) ו – (מינוס).

כאשר באחד המצברים הקטנים נפגעת היכולת שלו לאזן את הקוטביות שלו, הוא יוצא מכלל פעולה ומפסיק לעבוד. במוסך היו מחברים את המצבר למכשיר טעינה או מוסיפים לו מים מזוקקים כדי לחדש את הפעילות שלו. הדרך של הגוף להטעין ולחדש את עצמו היא הרבה יותר פשוטה. התא הפגוע לוקח את הפוטנציאל החשמלי מהתא שלידו במטרה לחדש ולהביא את עצמו לפעילות מלאה. לפעמים זה מצליח ואז מתרחשת "הבראה ספונטנית". כאשר זה לא מצליח, יש לנו 2 תאים פגועים במערכת ששניהם לוקחים פוטנציאל חשמלי מהתאים השכנים להם. כלומר, המחלה מתפשטת באיבר.

כדי לטפל בבעיה, עלינו לאבחן אותה כדבר ראשון ולאחר מכן ל"שדר" לקבוצת התאים הפגועה את התדר הנכון, דבר שיגרום לאיתחול מחדש של קבוצת התאים באותו איבר ויאפשר יכולת קליטה והבראה גבוהות ומהירות.

איך פועל ה"שידור"?

בדומה למקלט רדיו שיש בו סקאלה עם תחנות שונות שמשדרות באורך גל שונה כל אחת וע"י כיוון החוגה לתחנה הרצויה אנחנו יכולים לשמוע את המוזיקה הנדרשת, כך גם בגוף.

לכל איבר בגוף יש תדר (אורך גל), מיוחד לו וע"י שידור  התדר הנכון לאותו איבר ולאותה מחלה ניתן לרפא את הפגיעה באיבר.

אתם בוודאי יודעים שהיום אפשר להטעין סוללות בלי לחבר לחשמל, רק על ידי שדה הכח האלקטרומגנטי. באופן דומה התדרים מטעינים את התאים בגוף. באמצעות שימוש במכשיר מיוחד לשידור תדרים ולאחר איבחון וכיוון המכשיר לתדר המבוקש ניתן לבצע את פעולת איתחול המערכת וכך למעשה הגוף מקבל מחדש את היכולת לרפא את עצמו.

גם אם נדרש חיזוק וסיוע בצורת תרופות,  דיקור, עיסוי או כל טכניקה נוספת, הרי שהטיפול באמצעות התדרים מקצר את זמן ההחלמה ומאפשר לגוף להגדיל את יכולת הקליטה וההשפעה של הטיפול והתרופות הנילוות.

לרשותכם לכל שאלה או לקביעת תור, צרו קשר

שתפו:

סוגי הטיפולים

מתכונים מהבלוג

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? רוצים להזמין טיפול?

דילוג לתוכן